Nuostabi vieta vestuvėms

Susižadėjote? Sveikiname! Sekantis itin svarbus klausimas Jūsų poros gyvenime – kokios gi yra gražiausios vestuvių vietos Lietuvoje? Turbūt kiekvienas mylintis žmogus nori padaryti viską, kad tokia svarbi šventė vyktų ypatingoje vietoje vestuvėms. Kviečiame atrasti ir pažinti daugeliui dar nematytą vietą vestuvėms – vidurio Lietuvoje esantį autentišką Daukšiagirės dvarą, kuriame tarpukario laikais mėgo lankytis prezidentas Antanas Smetona su šeima.

Tai 1887 m. pastatytas ir šiuo metu pilnai restauruotas istorizmo stiliaus dvaras, kurio fasadą puošia neogotikos ir romantizmo stiliaus dekoro elementai. Per daugiau nei 130 metų dvaro istorijos dvaro rūmai buvo labai gerai išsilaikę, todėl pats dvaro fasadas žavi autentiškumu, o simbolių mėgėjai neabejotinai pastebės keturlapio dobilo ornamentus, puošiančius rūmų bokštus, balkono tvorelę, įspūdingus dvaro vartus.

Daukšiagirės dvaro parkas – labai graži vieta vestuvėms ir išvažiuojamajai santuokos įregistravimo ceremonijai, nes didelį 4,5 ha dvaro parką supa trys tvenkiniai tarpusavyje sujungti vandens kanalais, parke auga šimtamečiai ąžuolai bei liepos. Daukšiagirės dvare ypatingai gražu, kai vasaros pradžioje sužįsta geltonieji vilkdalgiai, rožinės vandens lelijos ar kvapiosios našlaitės, o rudenį viskas nusidažo geltonai oranžine lapų spalva.

Daukšiagirės dvaro pokylių salė yra gera vieta vestuvių šventei pirmiausia dėl savo jaukumo – joje puikiai jaučiasi 40-50 svečių. Tuo pačiu dvaro salė yra šventiška ir iškilminga, pripildyta klasikiniais puošybos elementais: aukštos lubos, visu perimetru puoštos išlikusiais autentiškais ornamentais; krištoliniai sietynai; arkos formos langai su masyviomis jaukumo suteikiančiomis masyviomis užuolaidomis; sienas puošiantys gobelenai; paauksuotos antikvarinės žvakidės; medžio masyvo balti stalai ir kėdės, puošti dvaro simboliu – keturlapiu dobilu. Pasirinkus šią vestuvių vietą, Jums nėra būtina daug investuoti į salės dekorą, nes dvaro pokylių salė jau pati savaime yra puošni.

Drąsiausius jaunavedžius kviečiame fotosesijai į unikalius skliautinius Daukšiagirės dvaro rūsius, kuriuose padarytos nuotraukos neabejotinai sustabdys išskirtinės vestuvių šventės vietos akimirkas. Taip pat šiuose nerestauruotuose autentiškuose rūsiuose vyksta tarpukario laikais mėgstamiausio gėrimo „Krupnikas“ degustacija žvakių šviesoje – tai puiki įžanga į šventę. Na, o kol jaunavedžiai užimti fotosesijoje, vestuvių svečiams galime surengti teatralizuotą ekskursiją po dvarą, kurios metu įdomiai pasakojama dvaro istorija.

Taigi, Daukšiagirės dvaras neabejotinai gali vadintis gražiausia vieta vestuvėms vidurio Lietuvoje. Jei norite padaryti nepamirštamą šventę ir sukurti savo svečiams iškilmingą ir tuo pačiu jaukią atmosferą, mielai kviečiame atsiųsti užklausą ir už prieinamą kainą pasiūlysime surengti Jūsų šventę išskirtinėje vietoje vestuvių šventei.