Sodyba vestuvėms ar istorinis dvaras?

Nuo ko įprastai prasideda šventės planavimas? Dažniausiai – nuo vietos šventei paieškų. Organizuodami tokias svarbias šventes kaip vestuves, krikštynas, jubiliejus visi ieškome jaukios, gražios ir puošnios vietos, kad visiems būtų linksma ir malonu. Turbūt todėl dažniausiai renkamės lietuvių numylėtą šventės vietą tai – sodyba vestuvėms su pokylių sale. Tačiau ar kada susimąstėte, kad sodyba vestuvėms ar jubiliejams nėra labiausiai tinkanti vieta? Juk dažnai sodybos nėra tokios puošnios ir reikia daug dekoro detalių, kad susikurti vestuves, primenančias princesės pasaką, kuri išliktų atmintyje visą gyvenimą, kaip svarbiausia gyvenimo šventė? Šventinės erdvės sodyboje kūrimas dažnai kainuoja daug pinigų ir pastangų, tačiau juk visada yra išeitis! Kviečiame Jus rinktis autentišką, kupiną prabangos, išskirtinį istorinį Daukšiagirės dvarą, kurio iškilminga pokylių salė, turinti klasikinių puošybos elementų nereikalauja papildomo didelio biudžeto dekorui ir leis jums pasijusti kaip pasakų pilyje.


Daukšiagirės dvaro pokylių salė yra daug iškilmingesnė nei eilinė kaimo turizmo sodybos vestuvėms salė, nes ji pripildyta klasikiniais puošybos elementais: aukštos lubos, visu perimetru puoštos išlikusiais autentiškais ornamentais; krištoliniai sietynai; arkos formos langai su masyviomis jaukumo suteikiančiomis masyviomis užuolaidomis; sienas puošiantys gobelenai; paauksuotos antikvarinės žvakidės; medžio masyvo balti stalai ir kėdės, puošti dvaro simboliu – keturlapiu dobilu.

Daukšiagirės dvaras yra ne tik ideali šventiška vieta Jūsų svarbiausiai gyvenimo šventei, bet taip pat ir puiki vieta Jūsų vestuvių fotosesijoms, nes prabangus ir išskirtinis istorinis dvaro pastatas, autentiški dvaro skliautiniai rūsiai bei dvaro parkas su gražiais tvenkiniais pilnais lelijų, bus puikus fonas Jūsų gražiausioms vestuvių nuotraukoms.

Taip pat jokia vila vestuvėms, neturi tokios įspūdingos pastato istorijos, kaip šis dvaras, todėl tai gali būti papildomas svečių užimtumas – kol jaunavedžiai užimti fotosesijoje, galima svečiams surengti teatralizuotą ekskursiją po dvarą. Tai ne tik užimtumas, bet ir naujos įdomios žinios svečiams, juk šiame dvare įvairias šventes šventė ir pats Lietuvos prezidentas Antanas Smetona. Na, o tarpukario laikais mėgstamiausio gėrimo „Krupnikas“ degustacija dvaro skliautiniuose rūsiuose žvakių šviesoje bus puiki įžanga į šventę.

Taigi, Daukšiagirės dvaras yra kur kas tinkamesnė šventės vieta už eilinę kaimo turizmo sodybą norint padaryti nepamirštamą šventę ir sukurti savo svečiams iškilmingą ir tuo pačiu jaukią atmosferą. Jei domitės sodybos nuoma vestuvėms, mielai kviečiame atsiųsti užklausą ir už prieinamą kainą pasiūlysime surengti Jūsų šventę išskirtinėje vietoje vidurio Lietuvoje – Daukšiagirės dvare.